Sty 07 2010

Okręgu


Wyniki zawodów z cyklu

Grand-Prix Okręgu za 2017 rok

 

klasyfikacja spławikowa

klasyfikacja federowa

klasyfikacja spinningowa

klasyfikacja pododoa

klasyfikacja junior, kadet, kobieta

Wyniki zawodów z cyklu

Grand-Prix Okręgu za 2015 rok

dyscyplina spławikowa

dyscyplina gruntowa

dyscyplina spinningowa

konkurencja junior, kadet, kobieta

Wyniki zawodów z cyklu Grand-Prix Okręgu

za 2014 rok

grand prix okregu chelmskiego w dyscyplinie splawikowej 

grand prix okregu chelmskiego w dyscyplinie gruntowej

grand prix okregu chelmskiego w dyscyplinie spinningowej

grand prix okregu chelmskiego w kategorii mieszanej

Klasyfikacja Grand Prix Okręgu w 2013 roku

grand prix spinning 2013

grand prix spławik 2013

grand prix gruntowe  2013

grand prix kategoria  mieszana 2013

grand prix podlodowa 2013

Klasyfikacja Grand Prix Okręgu w 2011 roku

Klasyfikacja Grand Prix Spławik

l.p Imię i Nazwisko Ilość punktów
1. Piotr Kawiak 107 pkt.
2. Marek Sitarz 105 pkt.
3. Krzysztof Szyszkowski
96 pkt.
4. Andrzej Sołtys 92 pkt.
5. Piotr Olida
90 pkt.
6. Stanisław lewiński 88 pkt.
7. Zdzisław Szulakowski 80 pkt.
8. Andrzej Klaudel
79 pkt.
9. Zbigniew Świstoń 77 pkt.
10. Mirosław Furman 77 pkt.

Klasyfikacja Grand Prix Spinning

l.p Imię i Nazwisko Ilość punktów
1. Waldemar Kołodziejczyk
95 pkt.
2. Wojciech Kossowski
89 pkt.
3. Mirosław Dzikon 83 pkt.
4. Karol Miksza
76 pkt.
5. Robert Kłysz 76 pkt.
6. Paweł Piecuch 75 pkt.
7. Marek Błędkowski
69 pkt.
8. Marek Kupisz
66pkt.
9. Krzysztof Jusiak 61 pkt.
10. Damian Szuta
60 pkt.

Klasyfikacja Grand Prix Grunt

l.p Imię i Nazwisko Ilość punktów
1. Dariusz Staręgowski 96 pkt.
2. Norbert Cholawo
92 pkt.
3. Rober Kłysz 92 pkt.
4. Adam Walczuk 89 pkt.
5. Daniel Połuszańczyk 84 pkt.
6. Rafał Guzowski
79 pkt.
7. Tadeusz Mulsson
79 pkt.
8. Tomasz Piotrowski
69 pkt.
9. Marek Weremko 69 pkt.
10. Fryderyk Lejman
64 pkt.

Klasyfikacja Grand Prix kategoria podlodowa

l.p Imię i Nazwisko Ilość punktów
1. Krzysztof Lipczak 54 pkt.
2. Waldemar Kołodziejczyk 53 pkt.
3. Jerzy Wojtan 53 pkt.
4. Damian Szuta 51 pkt.
5. Zdzisław Brzozowski 51 pkt.
6. Michał Knotowicz 50 pkt.
7. Tadeusz Mulsson
49 pkt.
8. Tomasz Piotrowski
48 pkt.
9. Sławomir Korneluk
46 pkt.
10. Tomasz Kołtuniuk
46 pkt.

Klasyfikacja Grand Prix kategoria junior

l.p Imię i Nazwisko Ilość punktów
1. Konrad Szyszkowski 67 pkt.
2. Sylwester Watrak
55 pkt.
3. Paweł Szymonik
53 pkt.
4. Grzegorz Mielniczuk 45 pkt.
5. Kamil Skibiński 41 pkt.
6. Michał Dybek 41 pkt.

Klasyfikacja Grand Prix kategoria kadet

l.p Imię i Nazwisko Ilość punktów
1. Patryk Sitasz
63 pkt.
2. Kamil Kłysz
52 pkt.
3. Bartłomiej Sobstyl 35 pkt.
4. Natalia Piotrowska
30 pkt.
5. Arkadiusz Sieniawski 29 pkt.
6. Hubert Kowalski
23   pkt.

Klasyfikacja Grand Prix kategoria kobiet

l.p Imię i Nazwisko Ilość punktów
1. Magdalena Nowicka
73 pkt.
2. Iga Błedkowska
29 pkt.
3. Marzanna Iwaniuk
28 pkt.
4. Paulina Słotwińska
27 pkt.

Komentowanie wyłączone.